התיכון הטכנולוגי בשיתוף חיל האוויר

התיכון הטכנולוגי 'בן יקיר': תיכון ברמה אחרת!

 

שיתוף הפעולה עם חיל האוויר יצא לדרך לפני שלוש שנים, כאשר במסגרת בית הספר התלמידים לומדים לבגרות מלאה במגמות חשמל ואלקטרוניקה ומסיימים כשבידיהם תעודת עוזר חשמלאי מקצועית. תעודה זו מאפשרת להם להמשיך ללימודי הנדסאי (יג'-יד)', להתגייס למערך הטכני של חיל האוויר ולשרת שירות משמעותי עם השקעה לעתיד. 

 

העבודה בבית הספר מתבצעת בתכניות עבודה אישיות לכל חניך, תוך מתן דגש על פיתוח כישורים ויכולות לימוד, והרבה מאוד התייחסות פרטנית.

המטרה היא לאפשר לחניכים ללמוד מקצוע טכנולוגי, לכוונם להמשך לימודי הנדסאים ולפתוח עבורם ואיתם אופק לשירות צבאי יוקרתי משמעותי ולתעסוקה מכובדת במעלה הדרך. 

 

הכיתות קטנות, שעות הלימוד הפרטני רבות, במסגרת תכניות הלימוד משולבות גם שעות למידה חווייתיות במשק חי, בנגריה ובחוגי העשרה מגוונים. 


המשימה העיקרית שעומדת לנגד עיניו של צוות הכפר היא מתן כלים וכישורי חיים לחניכי הכפר, במטרה לאפשר לבוגריו להוביל ולהצליח בחייהם הבוגרים.

תכנית "ת'כלס" - שיבוץ בתפקידים טכנולוגיים יוקרתיים בצבא

חניכי שכבת י"ב עוברים תהליך חשיפה ומיון ארוך, במסגרתו הם נפגשים עם מפקדיהם העתידיים, מבקרים בטייסות ונחשפים לתפקידים בעולם הטכנולוגי המתקדם בבסיס חיל האוויר שברמת דוד.

התהליך כולל מבחני התאמה וידע, ועדת מיון וראיונות יחד עם הנהלת בית הספר, מנכ"ל הכפר, רכזת הבוגרים של הכפר, המפקדים מרמת דוד, מנכ"לית עמותת 'צורים' המובילה את התוכנית - הגב' ענת דגן, מנהל תחום המיון בתכנית - סא"ל במיל' ברוך קאירי ויזם התכנית - אל"מ במיל' יואב בר סלע המלווה את הכפר בשנים האחרונות.

ההרשמה לשנת הלימודים תשפ"ב בעיצומה!
ההרשמה לשנה_ל תשפ_ב החלה! (1).png
צור קשר

לחצו על התמונה לצפייה בסרטון

מזכירות בית הספר

טלפון: 04-6160228

soly@benyakir.org.il

 

  • Wix Facebook page